Vroot iroot mod apk - Free android app download - Play Store APK

Vroot iroot mod apk

3.0

vRootiRoot is the faster, smaller and powerful all-in-one app to boost up speed, save more battery power and improve stability of your smartphone and tablet. With vRootiRoot you get most powerful boosters to accelerate speed, save battery life and increase stability with optimum condition, so you don't have to download multiple apps to improve your smartphone's condition. vRootiRoot works on all type of devices.
Download APK
4.3/5 Votes: 297
Developer
kevalyaapps
Version
3.0
Updated
December 26, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
4.4M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Vroot iroot mod apk  açıklaması Vroot iroot mod apk , hızı artırmak, daha fazla pil elektriği tutmak ve telefonunuzun ve hapınızın dengesini iyileştirmek için daha hızlı, daha küçük ve güçlü hepsi bir arada uygulamadır. İle Vroot iroot mod apk   maksimum güçlü destekçiler Eğer cep telefonunuzun kullanım durumunu arttırmak için birden fazla uygulama indirebilmek gerekmez böylece, en güzel durum ayak, mağaza pil varlığını ve bom istikrarı artırmak için olsun.Vroot iroot mod apk , her türlü gadget’ta çalışır.

vroot iroot mod apk
vroot iroot mod apk

vroot iroot mod apk ile ilgili en iyi unsur , güçlendiriciyi ihtiyacınıza göre seçebilmenizdir. Yüksek pes etme oyunu oynamanız gerekiyorsa akıllı telefonunuzu hızlandırmak için seçebilir veya pili daha uzun süre kullanmak için saklayabilir veya cihazınızı dengeleyebilirsiniz. CPU, RAM ve arka plan projesini optimize edebilmeniz en iyisi değil veya daha fazla destek almak için herhangi bir uygulamayı veya oyunu dürüstçe seçebilirsiniz, böylece sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vroot iroot mod apk

VRootiRoot Güç Paketli Özellikler 💪 💪

⚡🔋⚡Pil
Ömrünüzü Arttırın vRoot -iRoot, cihazınızı inceler ve pil ömrünü tüketen tarihi geçmişin içinde yürüyüş yapmak için yapılan uygulamaları ve stratejileri akıllıca tespit eder. Tüm bu enerji tüketen uygulamaları ve ayarları durdurur, başarılı bir şekilde ekstra pil suyu tasarrufu sağlar ve pil sağlığını iyileştirir.

🚀📱🚀Telefonunuzu Hızlandırın
Hız Yükseltici, aracınızı tek bir dokunuşla optimize eder ve hızlandırır. Aracınız için önbellek ve gereksiz dosyaları tarar ve temizler. Tarihsel geçmişte yürüyüşe çıkan gereksiz uygulamaları durdurun, android aracınızı maksimuma çıkarmak için anıları serbest bırakın, böylece sorunsuz bir şekilde aşırı pes eden oyunları gecikmeden oynayabilirsiniz.

Vroot iroot mod apk

⚡ 🎮⚡Gecikme Olmadan
İleri Düzey Oyunlar Oyna vRoot iRoot, geçmişteki bir hizmetle cihazınızı oyun oynamak için optimize eder. Gelişmiş CPU yönetimini manipüle eder ve size tek bir dokunuşla maksimum genel performans sunar!

✨📱✨Cihazınızı Stabilize Edin
Stability Booster ile aletinizin tipik durumunu ve dengesini iyileştirebilirsiniz. Stability Booster, geçmişteki tüm olumsuz görünen uygulamaları durdurur, çalışma zamanında uygulama için ekstra bellek kullanılabilir hale getirmek için RAM VM Yığın Boyutunu artırır, cihazınızı daha kararlı hale getirir.

Tek dokunuşla cihazınızın performansını artırın. CPU’yu, RAM’i optimize edin, Güçten tasarruf edin, pil zindeliğini iyileştirin ve Oyun için rutin olarak birçok başka şey yapın ve maksimum genel performans! VRoot iRoot, Android aracınızın gerçek genel performansını ortadan kaldıracaktır. Aletinizin maksimum kapasite ile gerçekten neler yapabileceğini görmek istiyorsanız, şimdi deneyin!

Uygulamamızla ilgili herhangi bir yorumunuz veya sorununuz/öneriniz varsa, lütfen bize bir mail bırakın. Size yardımcı olmaktan memnun olabiliriz.
Çok daha az göster
vRoot iRoot App 3.0 Güncellemesi
2020-12-29
* Küçük Sorun Düzeltildi!
– Hızı Artırın – Pilden
Tasarruf Edin
– Game Booster
– İyileştirilmiş Cihaz Durumu

What's new

* Küçük Sorun Düzeltildi!
- Hızı Artırın - Pilden
Tasarruf Edin
- Game Booster
- İyileştirilmiş Cihaz Durumu

Images

Download links

vroot iroot mod apk

¿Cómo instalar [Başlık] APK?

1. Toca el arşivi [Başlık] APK indiriliyor.

2. Toca kurulumu.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *