Textnow apk 2021 , textnow apk latest version 2021 NEW - Free android app download - Play Store APK

Textnow apk 2021 , textnow apk latest version 2021 NEW

Cihaza göre değişir

TextNow is based around a simple idea: Communication belongs to everyone. We work hard to help people stay connected by providing them with a free, unlimited text and calling app that is fit for every budget - even $0. Download the TextNow app and get a second phone number – with the area code of your choice – and start enjoying the freedom of communication without limits.
Download APK
4.4/5 Votes: 966,627
Developer
TextNow Inc.
Version
Cihaza göre değişir
Updated
18 Ağustos 2021
Requirements
Cihaza göre değişir
Size
Cihaza göre değişir
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Textnow apk 2021 , müşterilerin Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki bağlanmamış SMS metin içeriğini göndermesine ve arkadaşlarıyla ve kendi aileleriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan bir yazılımdır. Textnow apk 2021 , akıllı telefonun çalışma sistemiyle doğrudan bağlantı için tasarlanmış hoş ve tüketiciyi memnun eden bir işletim ortamına sahiptir ve bir kerede Windows kişilerinize dahil edilebilir.

Textnow apk 2021 Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, seçmeli konu kodu ile ayrı bir akıllı telefon numarası alabilirsiniz. Bu cep telefonu çeşitliliği, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki arkadaşlarınızdan, eşinizden ve çocuklardan sınırsız arama, mesaj ve resim göndermenize ve almanıza izin verir. Bu uygulama normal bir akıllı telefon gibi çalışır, bu nedenle aileniz veya arkadaşlarınız bu uygulamayı yüklemek istemez.

Textnow apk 2021
Textnow apk 2021

Textnow apk son sürüm 2021 YENİ

Textnow apk 2021 Özellikleri
Sesli aramalar yapın ve tutun Ortaklık hediyelerini
doldurarak veya bir dakika satın alarak aramalar için kredi puanı kazanın!
Gelen aramalara ek olarak farklı metin kullanıcılarına ücretsiz ve sınırsız sesli arama!
Tam ekran mesajı: görüntüleri gönderin, alın ve saklayın!
Sesli e-posta ve yönlendirme ile iletişim kurun
İfadeler
İmza: Her derse kendi imzanızı ekleyin
Özelleştirilebilir metinsel içerik tonu, zil sesi ve titreşim
Özelleştirilebilir arka plan
Zil sesinizi ve belirli kişiler için geçmiş geçmişinizi girin Arkadaşlara
hızlı yanıt (ve kısa)
Ana ekran metin araması başlatmak, yepyeni bir mesaj oluşturmak veya hızlı bir isim yapmak için widget
Entegre gelen kutusu alanı X: Metinsel içeriğinizi Textnow apk 2021 ile bir kerede gönderin ve alın Metin içeriğini tek noktadan SMS-SMS uygulamanız olarak kullanın!
Gerçek SMS-SMS ve Çağrılar: SMS oluşturun ve SMS-SMS ve Çağrılar için herhangi bir akıllı telefonu kabul eden herhangi bir telefonla iletişim kurun.
TextNow.Com Metin de bilgisayarınızdan! Tüm mesajlar genellikle cep telefonunuzla senkronize edilir.
SMS ve aramaları not alma imkanı
Popüler bir mesajlaşma ve arama cinsiyet uygulaması olan Textnow apk 2021 ayrıca sesli mesaj, video gönderme ve organizasyon sohbeti gibi özel özellikler de sunar. Texas’ın en şaşırtıcı işlevi, zorunlu olmayan alan koduyla ayrı bir telefon numarası oluşturma kapasitesidir.

Bu yaklaşımı, Amerika Birleşik Devletleri alan koduyla bir dijital telefon numarasından adlandırabilirsiniz, ancak aslında, örnek olarak Vietnam’dasınız. Bu özellik, kayıtlar çağında bir gelişmedir, böylece Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada’daki arkadaşlarınızı ve ev arkadaşlarınızı arayabilir veya alabilirsiniz.

Özellikle ticari işletme insanları için, bu tür refakatçi çağrıları da yaygındır ve telekomünikasyonun uzaklığı nedeniyle sıklıkla çok fazla nakit değere sahiptir. Bu nedenle metni kaydetmek, masraflardan tasarruf etmek için akıllıca bir seçimdir. Sonuç olarak, yaklaşık 10 milyon indirme var ve uzun süreli kullanıcı çeşitliliği çok fazla.

Daha önce de belirtildiği gibi, bu uygulama aynı zamanda sesli mesajlaşma, video veya fotoğraf paylaşımı gibi işlevler ve kurumunuzla birlikte deneyiminizi tamamlamak için Facebook Messenger gibi grup sohbetleri sunar.

Bir isim yapmak için akıllı telefonunuzun çeşitliliğini kullanmak istiyorsanız, yardımcı program aracılığıyla tamamen düşük bir ücret ödemeniz gerekebilir. Tabii cep telefonu numaranızı kullanırsanız ve Afganistan, Suriye gibi uzak bölgelerde arama yaparsanız, küçük bir ücret ödemeye yaklaşır. Her halükarda, dakikaya göre yaklaşık 0,0 0,0 0,01 ücret, arama türü için daha iyidir. Ara dönemde, nice çağrınız daha yüksek, daha hızlıdır ve bağlantıda size ekstra denge sağlar.

Kullanıcı dostu kontrol paneli
Kişi arabirimi, son teknoloji uygulamaların geliştirilmesinde çok hedeflenmiş olabilir. Geliştiricilerin, kullanıcının zevk almasını optimize etmek, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak ve onu kullanmak için bir baş ağrısı var.

Kolay bir tasarıma sahip insan dostu bir arayüze sahipse, ancak yine de genç ve güncel özelliklere sahipse, Text en başarılı yazılımdır. Uygulaması çok kolay olduğu için artık akıllı telefon uygulamasını kullanırken bile herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.

Yurtdışındaki uzun süreli göçmenlerle düzgün bir şekilde iletişim kurmak için, b ile birlikte son teknoloji yardım sağlayabilecek çok sayıda akıllı telefon uygulaması yoktur. Çoğu uygulama kabataslaktır ve daha genç, modern konuşmaları göstermez. Ve bir Textnow apk 2021’iniz olduğunda , çok moda bir bireysiniz .

yeni nedir?
Artık tebliğdeki resimleri ve filmleri birincil konuşma sayfasından önizleyebilirsiniz! Tam uzunluğu eşlemek için önizlemeye dokunun.
Basit İletişim Avatarı ve Benzer Avatar, Textnow apk 2021 aynı kişiler için çevrimiçi olarak görüntülenir.
Erişilebilirlik için büyük metin boyutlarının daha iyi işlenmesi için yazı tipi boyutu kararlılığını iyileştirin.
Performansta çeşitli yükseltmeler

What's new

Yeni ve Fark Edilebilir:
• Bazı kullanıcıların Kredi Kazan'a dokunduktan sonra yaşadığı kilitlenme düzeltildi

Yeni ve Pek Fark Edilemez:
• Her zamanki optimizasyonumuz ve küçük hata düzeltmelerimiz, performans ve kararlılık iyileştirmelerimiz.

Images

Download links

textnow apk download

¿Cómo instalar [Başlık] APK?

1. Toca el arşivi [Başlık] APK indiriliyor.

2. Toca kurulumu.

3. Sigue los pasos que aparece en pantalla.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *